“Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz.”

Markalar veya projeler ürünleriyle doğarlar ama oluşturdukları etkileşimlerle yaşarlar. Tüketiciler, bir markayı diğerinden bu etkileşimle ayırır. Markalar sadece ürün ve hizmet üretmez. Markalar simge üretir. Markaların renkleri, amblemleri, logoları, ambalajları, görsel bir dünyaları vardır. Marka yönetmek demek bu simgeler dünyasını yönetmek demektir.

Bir markayı büyütüp, pazar payını artırmanın yöntemi, markanın popülaritesini, bulunurluğunu ve rekabetten ayrışmasını sağlamaktır. Markayı büyüten, insanlar tarafından ne kadar çok hatırlandığı, satış kanallarında ne kadar bulunulur olduğu ve rekabetten ismi, rengi, logosu, simgeleriyle ne kadar “ayrıştığıdır”.

Gurukafa Creative ve Interactive olarak Antalya’nın önde gelen tam hizmet reklam ajansıyız. 2016 yılından beri ulusal ve uluslararası markalar için logo, görsel kimlik, ambalaj, web site / mobil uygulama arayüz tasarımları ve kullanıcı deneyimi geliştirme, sosyal medya ile web site yönetimleri, yaratıcı ve etkileşimli kampanya oluşturma, sosyal sorumluluk projeleri, fikir, kurgu, konsept belirleme, katalog, sunum, broşür tasarımları, film ve fotoğraf çekimi, etkinlik düzenleme, marka danışmanlığı, SEO çalışmaları, Google, Yandex, Facebook reklam alım ve hedeflemeleri gibi profesyonel çözümler sunuyoruz.

Markalar için başarılı, bütünsel dijital pazarlama çözümleri geliştirmek için tüm disiplinlerde entegre bir yaklaşım benimsiyoruz. Modern tüketiciyle bağlantı kurmak için strateji, tasarım düşüncesi ve dijital reklamcılığı yeni yöntemlerle birleştiriyoruz.

Yenilik, teknoloji ve estetik kullanarak fikirlerin ürün ve sistemlere dönüşmesini sağlıyoruz. Gelin araştırma, geliştirme ve üretim üzerine online, offline yeni dünyalar kuralım.